Apie mus

Rivjeros baldai jau daugiau kaip penkmetį prekiauja minkštais odiniais ir korpusiniais baldais. Esame tarptautinės platformos B2B (verslas verslui) partneriai. Turime galimybę tiesiogiai prieiti prie Europos ir artimųjų Rytų rinką aptarnaujančių didmenininkų sandėlių sistemos, kuriuose nuolat būna apie 5000 baldų komplektų. Kasdieną į sandėlius patenka vidutiniškai po 120 naujų baldų komplektų. Todėl Rivjeros baldai tikrai turės ką pasiūlyti tiek 500m² namo šeimininkui, tiek vieno kambario butui. Galime jums pasiūlyti žemesnę kainą tikrai ne odos ar konstrukcijos kokybės sąskaita, o todėl, kad mūsų prekiaujami baldai tiesiog buvę ekspoziciniai, stovėję parodoje, ar gražinti pirkėjų, kuriems jie tiesiog netiko prie interjero. Taip pat turime baldų su nežymiais transportavimo defektais, kurie niekaip neįtakoja baldo kokybės. Prekiaujame odiniais kampais, komplektais 3+2+1 (bei kitokios komplektacijos), sofomis. Balduose įmontuotos miegamos funkcijos, elektriniai arba mechaniniai reglaineriai, relax funkcijos. Turime didžiulį odinių, eko odos bei medžiaginių pufų, eko odos miegamųjų lovų bei kėdžių asortimentą.

The best replica watches on our website.

Taip pat gaminame korpusinius baldus. Jie gaminami pagal indvidualų Jūsų užsakymą iš LMDP plokštės, kurios paviršius gali būti lygus, matinis, medienos ar apelsino žievelės tekstūros, o spalvos pačios įvairiausios. Gaminame virtuvės, svetainės, miegamojo baldus, spintas su slankiojančiomis durimis ir atsparius drėgmei vonios baldus. Kauno mieste nemokamai teikiame baldų projektavimo, atvežimo ir surinkimo paslaugas. Baldų kainą dalinai apsprendžiate Jūs patys, išsirinkdami plokštes ir furnitūrą.
Jums pageidaujant baldus pristatysime visoje Lietuvoje per 1 – 2 darbo dienas.
Mus rasite Kauno rajone, Garliavos apyl. sen., Pagirių km. Pusvalandį prieš atvykstant būtinai pasiskambinti numeriu apačioje.
Telefonai pasiteiravimui: +37068780504, +37068307700, +37062821550.
Tik pas mus rasite dideli pasirinkimą, gerą kokybę ir mažas kainas.